Dentysta Rzeszów   Wyposażenie Sklepów  
  
  Praca w Niemczech, Opieka nad Starszymi
  Strona Główna
  Błędy w odchudzaniu po 40 r.ż.?
  Leczenie Wypadania Włosów
  Ginekologia Estetyczna
  Anafilaksja
  Pakiety Diagnostyczne
  Poduszka do Spania
  Karboksyterapia i Mezoterapia
  Poradnik skutecznego odchudzania po 40-stce
  Trening a Odżywianie
  Ruch na 1-szym Miejscu
  Zdrowa Cera
  Ruszajmy Się Więcej
  Podstawa - Dieta
  Ochrona Oczu, Słońce
  Piękna Karnacja
  Zgrabne i Piękne Uda
  Zdrowe Odżywianie
  Woda Mineralna
  Skóra w Zimie
  Gdy Dokuczają Zaparcia
  Najważniejsze Śniadanie
  Paznokcie
  Szczupła i atrakcyjna po 40-stce ?
  Zdrowe Włosy
  Zdrowa Dieta
  Piękny Biust
  Piękne Włosy
  Piękny Makijaż
  Piękne Zęby
  Piękny Tyłeczek
  Piękne Paznokcie
  Piękne Kolczyki
  Masaż Medycyna Naturalna
  Masaż
  Hydrokolonoterapia
  Zdrowe Jedzenie
  Jak Leczyć Kaca?
  Zapobieganie Biegunce
  Woda a Życie Człowieka
  Depilacja
  Sushi na Zdrowie
  Zgubne Słodycze
  Rekreacja i Wypoczynek
  Rozwój Osobniczy
  Peeling - Moda czy...
  Aromaterapia
  Afrodyzjaki
  Kontakt
  Krzem i Bor dla Skóry
 
 


ProSenior24 to prężnie działająca firma zajmująca się pośrednictwem pracy w opiece na terenie Niemiec. Tworzy ją zespół doświadczonych i kompetentnych osób, dla których troska o jak najwyższą jakość świadczonych usług jest najważniejsza. Jak sama nazwa firmy wskazuje –  specjalizujemy się w obszarze związanym z szeroko pojętą opieką nad osobami starszymi.

Poszukujemy osób chętnych podjąć pracę przy opiece nad seniorami i osobami niepełnosprawnymi w Niemczech. Przyjmujemy zgłoszenia od wszystkich, dla których słowo „opiekun” oznacza nie tylko zawód, ale wiąże się także z pewnym rodzajem powołania.

ProSenior24 zapewnia przede wszystkim legalną współpracę. Jako pracodawca opłacamy wszelkie wymagane składki związane z zatrudnieniem na podstawie umowy zlecenia. Nasze opiekunki nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów – my pokrywamy zarówno koszty dojazdu, jak i gwarantujemy zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego. Oferty dobieramy indywidualnie do oczekiwań opiekunki, gwarantując uczciwe zarobki i jasne zasady współpracy.

Od osób zgłaszających się do nas wymagamy znajomości języka niemieckiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym, doświadczenia w opiece nad osobami starszymi lub niepełnosprawnymi oraz dobrego stanu zdrowia. Ponadto przyszli opiekunowie powinni być dyspozycyjni na okres minimum dwóch miesięcy (najkrótszy okres oddelegowania do pracy to u nas zazwyczaj właśnie dwa miesiące). Punktujemy dodatkowo zaświadczenia o ukończonych kursach kierunkowych oraz referencje z poprzednich miejsc pracy.

Znalezienie oferty zajmuje nam zazwyczaj od jednego do czterech tygodni od momentu przyjęcia zgłoszenia. W tym czasie kandydaturę opiekunki przedstawiamy rodzinom niemieckim, które zgłosiły chęć zatrudnienia opiekunki z Polski. Im lepsza znajomość języka niemieckiego i im większe doświadczenie, tym większe szanse na wyjazd. Pełny profil opiekunki trafia do rodziny dopiero po zaakceptowaniu przez nią danej oferty.

Zarobki uzależniamy od poziomu znajomości języka niemieckiego, doświadczenia oraz zakresu obowiązków w miejscu pracy. Proponowane przez nas wynagrodzenie kształtuje się między 800 euro a 1350 euro netto miesięcznie. Opiekunce przysługuje dodatkowe wynagrodzenie za pracę w okresie Świąt Bożego Narodzenia, Nowego Roku oraz Świąt Wielkiej Nocy.

Okres oddelegowania to minimum dwa miesiące. Istnieje możliwość przedłużenia umowy o kolejne miesiące. Długość pobytu uzależniona jest oczywiście od dyspozycyjności opiekunki oraz konkretnej oferty. Naszym opiekunkom staramy się zapewnić stałe miejsce pracy, a podopiecznym komfort psychiczny, aby zbyt często nie musieli przyzwyczajać się do towarzystwa nowych osób.

Przyłącz się do ProSenior24: wypełnij formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej www.prosenior24.pl, zadzwoń lub napisz e-mail.