Dentysta Rzeszów   Wyposażenie Sklepów  
  
  Praca w Niemczech, Opieka nad Starszymi
  Strona Główna
  Błędy w odchudzaniu po 40 r.ż.?
  Leczenie Wypadania Włosów
  Ginekologia Estetyczna
  Anafilaksja
  Pakiety Diagnostyczne
  Poduszka do Spania
  Karboksyterapia i Mezoterapia
  Poradnik skutecznego odchudzania po 40-stce
  Trening a Odżywianie
  Ruch na 1-szym Miejscu
  Zdrowa Cera
  Ruszajmy Się Więcej
  Podstawa - Dieta
  Ochrona Oczu, Słońce
  Piękna Karnacja
  Zgrabne i Piękne Uda
  Zdrowe Odżywianie
  Woda Mineralna
  Skóra w Zimie
  Gdy Dokuczają Zaparcia
  Najważniejsze Śniadanie
  Paznokcie
  Szczupła i atrakcyjna po 40-stce ?
  Zdrowe Włosy
  Zdrowa Dieta
  Piękny Biust
  Piękne Włosy
  Piękny Makijaż
  Piękne Zęby
  Piękny Tyłeczek
  Piękne Paznokcie
  Piękne Kolczyki
  Masaż Medycyna Naturalna
  Masaż
  Hydrokolonoterapia
  Zdrowe Jedzenie
  Jak Leczyć Kaca?
  Zapobieganie Biegunce
  Woda a Życie Człowieka
  Depilacja
  Sushi na Zdrowie
  Zgubne Słodycze
  Rekreacja i Wypoczynek
  Rozwój Osobniczy
  Peeling - Moda czy...
  Aromaterapia
  Afrodyzjaki
  Kontakt
  Krzem i Bor dla Skóry
 
 


Poduszka Ortopedyczna do Spania

Używając dobrej poduszki do spania obudzisz sie wypoczętym ograniczysz ból pleców, kręgosłupa szyjnego, ramion, ból głowy, drętwienie kończyn górnych, mrowienie w palcach.

W związku z tym, iż spanie stanowi znaczną część ludzkiego życia, każdy zdaje sobie sprawę jak ważne jest zapewnienie odpowiednich warunków i komfortu podczas spania. Niewłaściwa pozycja podczas spania, bądź odpoczynku wywołać może bowiem wielce niepożądane skutki, poczynając od boli kręgosłupa, karku, bądź szyi, poprzez drętwienie rąk, chrapanie, aż po rwę kulszową, napięcie nerwowe, czy też trudności z oddychaniem. Jednym ze sposobów zapobiegania schorzeniom i bólom, jakie może wywołać niewłaściwa pozycja spania, bądź siedzenia, jest zastosowanie poduszki ortopedycznej. Poduszki takie są wysokiej jakości wyrobem zwiększającym komfort spania, który ma za zadanie prawidłowo podtrzymywać kręgi szyjne podczas snu.

Do siedzenia stosuje się natomiast poduszki lędźwiowe, które utrzymują prawidłową postawę podczas siedzenia, poprzez wypełnienie przestrzeni pomiędzy oparciem siedzenia, a ciałem ludzkim. Jest ona idealnym rozwiązaniem dla osób, które prowadzą siedzący tryb życia, dużo jeżdżą samochodem, bądź które już odczuwają bóle w dolnej części kręgosłupa, bądź którym dokucza dyskopatia. Poduszki ortopedyczne są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, bez względu na wiek, w tym także dla alergików i astmatyków, dzięki innowacyjnej piance, z której są zbudowane, a które odporne są mikroorganizmy i roztocza. Na rynku występuje wiele rodzajów poduszek ortopedycznych, które dzielić można ze względu na wymiary, rodzaj wypełnienia, bądź sposób zastosowania.

Firma Thuasne – poduszka ortopedyczna do spania i leżenia - Cervi+


Poduszki ortopedyczne to jeden z wielu produktów oferowanych przez francuską firmą Thuasne. To firma powstała w 1847 roku w St. Etiennie. Początkowo specjalizowała się ona w produkcji materiałów elastycznych. Potem systematycznie poszerzała swoją ofertę o kolejne, innowacyjne produkty, dopasowane do wymagań pacjentów. Wysokiej jakości produkty tej firmy dostępne są w licznych krajach europejskich, a także w USA i w Japonii. Firma Thuasne na bieżąco współpracuje z lekarzami ortopedami i rehabilitantami, aby konsekwentnie i z determinacją być firmą innowacyjną i nowoczesną w poszukiwaniu nowych rozwiązań dla pacjentów.

Jednym z produktów oferowanych przez firmę Thuasne jest poduszka ortopedyczna do spania Cervi+ z pamięcią kształtu. Produkt ten zapewnia odpowiednie podtrzymanie kręgów szyjnych podczas snu, bez względu na to jaką pozycja przyjmie osoba ją użytkująca. Poduszka ta posiada funkcję pamięci kształtu, dzięki czemu zachowuje profil przez następne sekundy po odciążeniu danego punktu. Głowa, która zatapia się w piance zwiększa powierzchnię kontaktu z podłożem, co zmniejsza siłę nacisku, a także poprawia krążenie krwi. Poduszka ortopedyczna Cervi+ zmniejsza w ten sposób odciążenie odcinka szyjnego kręgosłupa i barków w czasie snu, przez co przeciwdziała niepożądanym naprężeniom i schorzeniom.

Jesteś zainteresowany taką poduszką? Napisz do nas! Udzielimy niezbędnych informacji. Orientacyjna cena poduszki to 135 zł brutto i uzależniona jest od aktualnej ceny euro.


Na sprzedawaną poduszkę wystawiamy fakturę VAT! Poduszka objęta jest także gwarancją producenta.