Krzem i bor

Regenerujący żel do ciała SILOR+B marki Invex Remedies

Krzem i bor – skuteczna ochrona dla skóry, kości i stawów!

Regenerujący żel do ciała SILOR+B marki Invex Remedies
Współczesne kosmetyki, to nie tylko technologie XXI wieku. Firma Invex Remedies skutecznie łączy zdobycze najnowocześniejszej techniki z osiągnięciami i wiedzą wykorzystywaną już w czasach Starożytnych.

Misją firmy Invex Remedies jest propagowanie innowacyjnych preparatów zawierających niezbędne elementy codziennej suplementacji i pielęgnacji! W skład oferowanych preparatów, dostępnych w formie kosmetyków i suplementów diety, a w najbliżej przyszłości także produktów medycznych oraz leczniczych, wchodzą mikroelementy – stanowiące niezbędny klucz dla zdrowia wewnętrznego i zdrowego wyglądu ludzkiego organizmu. Preparaty Invex Remedies to rewolucyjne spojrzenie na zdrowie i urodę, wykraczające poza ramy współczesnej kosmetologii. Skutecznie wiążą potrzebę codziennej pielęgnacji ciała ze zdrowotną profilaktyką.

Swoje zastosowanie w kosmetykach marki Invex Remedies, znalazły między innymi: krzem organiczny i bor. Unikalna forma krzemu organicznego zawarta w linii Organic Silica stanowi novum na tle dotychczas stosowanych preparatów podobnego typu. Warto podkreślić, iż krzem to jeden z najważniejszych składników mineralnych człowieka, dlatego w ludzkim organizmie powinno zawierać się 4,7% krzemu. Znajduje się praktycznie wszędzie, wchodzi w skład tkanki łącznej, jest podstawą struktury kości, chrząstek, naczyń krwionośnych, mięśni, skóry, paznokci, włosów, a także jest obecny w trzustce, wątrobie, nerkach czy sercu. Bor w organizmie człowieka odpowiedzialny jest za metabolizm wapnia i magnezu, prawidłową produkcję estrogenów, progesteronu, testosteronu oraz witaminy D3. Związki boru posiadają szereg pozytywnych zalet jak właściwości antyseptyczne, przeciwgrzybiczne, przeciwzapalne, przeciwpotne i ściągające.

W linii Organic Silica opartej na wyżej wspomnianych mikroelementach znajduje się Regenerujący żel do ciała SILOR+B.

Regenerujący żel do ciała SILOR+B oparty na krzemie organicznym i borze zapobiega utracie wody z naskórka i jego przesuszeniu. Zmiękcza skórę i likwiduje jej szorstkość. Żel SILOR+B intensywnie wygładza skórę, poprawia jej jędrność, elastyczność i sprężystość. Regeneruje i stymuluje skórę do odnowy. Doskonale łagodzi wszelkie podrażnienia, działa wspomagająco przy leczeniu alergii, trądziku czy łuszczycy.

Żel SILOR+B jest delikatny i łatwy w stosowaniu. Posiada właściwości endodermiczne, czyli jest bardzo łatwo wchłaniany przez skórę, dzięki temu wnika w głębsze jej partie i regeneruje ją od wewnątrz, likwidując oznaki starzenia. Wchłania się szybko bez pozostawienia uczucia lepkości, można go stosować do wszystkich rodzajów skóry, jest również dobrze tolerowany przez skórę wrażliwą. Nieocenione dla zdrowia krzem i bor zawarte w preparacie posiadają właściwości przeciwzapalne oraz wspomagają proces odbudowy kości i regeneracji stawów dzięki czemu żel SILOR+B jest skutecznie wykorzystywany w rehabilitacji i masażu leczniczym. Regenerujący żel do ciała SILOR+B z powodzeniem może być stosowany w zabiegach fizykoterapii (np. elektroterapia, jonoforeza, sonoforeza, tonoliza) wykonywanych przy użyciu różnego rodzaju specjalistycznych urządzeń i aparatury o możliwościach terapeutycznych.

Sposób użycia: aplikować na oczyszczoną skórę całego ciała, pozostawić do wyschnięcia.

Nie stosować u dzieci poniżej 3 roku życia.

 

www.invexremedies.pl