Nowoczesna Kosmetologia Sanok

Nowoczesna Kosmetologia Sanok. Karboksyterapia i Mezoterapia

Nowoczesne zabiegi dla zdrowia i urody

Stare porzekadło mówi, iż nie szata zdobi człowieka. Nie szata, ale … uśmiech! Uśmiech rozjaśnia twarz, poprawia samopoczucie, budzi sympatię otoczenia. Jak sprawić, by był piękny i zdrowy, podobnie jak nasze ciało? Musimy o to zadbać. Pomogą w tym specjaliści z Derma-Dent, którzy oferują wyjątkowo szeroką gamę usług stomatologicznych, kosmetologicznych oraz medycyny estetycznej.

Najnowocześniejszy, wręcz unikatowy w skali Podkarpacia sprzęt, wysoko wykwalifikowana kadra, innowacyjne zabiegi, urządzone z klimatem wnętrza, a do tego konkurencyjne ceny – na to wszystko mogą liczyć pacjenci i klienci DermaDent.

Endermologia

Wśród imponującego zestawu metod odmładzających i upiększających na szczególną uwagę zasługuje endermologia – nieinwazyjna i bezbolesna metoda zwalczania przyczyn starzenia się skóry i odkładania tłuszczu. Zabiegi wykonywane są przy wykorzystaniu aparatu Cellu M6 Endermolab francuskiej firmy LPG Systems.

Depilacja laserowa

Medyczny laser diodowy Cynosure® Palomar VECTUS® – to najszybsza oraz najskuteczniejsza depilacja laserowa na świecie! Tym właśnie laserem depilujemy w DermaDent.

Sanok Gabinet Kosmetyczny

Karboksyterapia

Karboksyterapia czyli terapia dwutlenkiem węgla („cudownym gazem”), została ogłoszona największym przełomem w medycynie estetycznej od czasu zastosowania Botoxu – ta metoda leczenia niedoskonałości skóry i ciała również jest dostępna w DermaDent. Do jej wykonania wykorzystujemy medyczne urządzenie firmy mesoestetic® …mct injector.

Mezoterapia

W DermaDent wykonujemy również wszystkie rodzaje mezoterapii: bezigłową urządzeniem TMT SYSTEM®, poprzez mikroigłową, a kończąc na igłowej.

Botox

Przywróć skórze młodość i blask zabiegami medycyny estetycznej! Botoxem lekarz wygładzi zmarszczki, a kwasem hialuronowym je wypełni. Efekty zabiegu są widoczne natychmiast.

Preparaty, na których pracujemy, to produkty najwyższej jakości, bazujące na aktualnych osiągnięciach z dziedziny medycyny i kosmetologii, testowane w niemieckich i francuskich laboratoriach uniwersyteckich.

By przekonać się, jak są skuteczne, trzeba podarować sobie trochę luksusu. Z pewnością warto!

DermaDent

Klinika Stomatologiczno – Kosmetologiczna

Czerteż 161
38-500 Sanok
tel. 13 46 499 92
tel. kom. Kosmetologia: 502 315 048
www.dermadent.pl