Jak zdrowo schudnąć?

Jak zdrowo schudnąć. Zdrowe odchudzanie

Warszawa, marzec 2014 rok

Szczupła i atrakcyjna po 40. r.ż.? To możliwe!

Pomoże Ci FIGURIN SLIM.

Kilogramy, które pojawiają się u nas po przekroczeniu 40. roku życia, sprawiają, że czujemy się mniej atrakcyjne i mniej pewne siebie. Gorsze samopoczucie psychiczne może obniżyć również naszą samoocenę. Tymczasem powrót do figury sprzed lat i odzyskanie wiary w siebie jest możliwe także w tym wieku. Pomoże nam w tym rozsądne podejście i suplement diety FIGURIN SLIM.

Czterdziestka to przełomowy czas dla wielu kobiet. Udało nam się już osiągnąć ugruntowaną pozycję zawodową, mamy coraz starsze i bardziej samodzielne dzieci. Wydaje się, że dzięki temu powinnyśmy kroczyć pewnie i dumnie do przodu. Tymczasem nasze poczucie wartości może zostać zachwiane przez tak banalną rzecz, jaką są szybko odkładające się w tym wieku kilogramy. Przyczyną tego procesu jest naturalnie zmniejszające się zapotrzebowanie na kalorie oraz spowolnione procesy metaboliczne i trawienne.

Wszystko przez nadwagę?
Wraz z każdym dodatkowym kilogramem coraz mniej lubimy swoje ciało. Nie mieszcząc się w spodnie kupione zaledwie rok wcześniej, czujemy się mało atrakcyjnie i grubo. Za nowymi, obszernymi ubraniami skrywamy nie tylko krągłości, ale także kompleksy obniżające naszą pewność siebie. Z zazdrością patrzymy na szczupłe figury młodszych koleżanek i czujemy się jeszcze bardziej przygnębione.

I pomyśleć, że te wszystkie psychologiczne aspekty mogą wynikać z kilku zbędnych kilogramów w udach czy pośladkach.

Można inaczej!
Wiele z nas sądzi, że po czterdziestce nie uda się już powrócić do dawnej figury i znów poczuć się atrakcyjnie. Taka kolej rzeczy – myślimy. Rozpoczynamy przygodę z różnego rodzaju dietami odchudzającymi i głodówkami. Wiążę się to jednak z ogromnymi wyrzeczeniami i zupełną zmianą stylu życia, np. codziennym przygotowywaniem osobnych posiłków dla siebie i dla rodziny. Bądźmy szczere – która z nas ma czas i siły na podwójne zakupy i podwójne gotowanie? Okazuje się jednak, że można inaczej! Kluczem do sukcesu jest odnalezienie przyczyny swoich problemów i zastanowienie się nad tym, jak można im zaradzić. Skoro tycie po 40. roku życia wynika z tego, że nasz organizm nie potrzebuje już tylu kalorii i ma zwolniony metabolizm to mamy 2 rozwiązania: albo wbrew trudnościom ograniczamy ilość spożytych kalorii i stale pilnujemy równowagi na talerzu, albo jemy normalnie i wspieramy się suplementem diety FIGURIN SLIM. Zawiera on naturalne składniki odpowiadające na potrzeby kobiet po 40. roku życia. Czy ten drugi scenariusz nie brzmi kusząco?

Jak się odchudzać bez odchudzania się?
Wystarczy stosować FIGURIN SLIM – wysokiej jakości suplement diety o inteligentnym, dwufazowym działaniu. Preparat działa w czasie, kiedy organizm tego najbardziej potrzebuje, czyli podczas i po posiłku.

W pierwszej fazie czerwona tabletka, przyjmowana do posiłku, pomaga skutecznie blokować wchłanianie około 50% kalorii z tłuszczów i skrobi z pożywienia. Dzięki temu nie odkładają się one w naszym organizmie w postaci zbędnych kilogramów. Dzieje się tak za sprawą ID-alG, który odpowiada za zmniejszenie zapotrzebowania na kalorie po czterdziestce.

W drugiej fazie zielona tabletka, przyjmowana 15-60 min. po posiłku, wspomaga eliminację niestrawionego tłuszczu. Dzieje się tak, dzięki naturalnemu ekstraktowi z NeOpuntii, który wiąże i przyspiesza wydalanie tłuszczu, odpowiadając na potrzeby dojrzałego organizmu. Skuteczność działania składników zawartych w suplemencie diety FIGURIN SLIM została udowodniona w badaniach. Potwierdziły one również, że produkt jest bezpieczny dla zdrowia i nie powoduje skutków ubocznych.

Przyjmując suplement diety FIGURIN SLIM mamy szansę bezpiecznie i skutecznie pozbyć się niechcianych krągłości, szczególnie z tak trudnych do odchudzenia obszarów, jakimi są uda i pośladki. Nie tracimy czasu na męczące i niesmaczne diety odchudzające, nie chodzimy głodne. Wyglądamy lepiej, więc wraca nam dobry nastrój. A do tego mamy więcej czasu, który możemy spędzić wspólnie z rodziną czy przyjaciółmi. Uśmiech wraca na naszą twarz i odzyskujemy pewność siebie!

Produkt jest dostępny w dwóch opakowaniach: 45 (15 + 30) tabletek i 120 (30 + 60) tabletek.

Cena:
FIGURIN SLIM, 45 tabl. – 35 zł

FIGURIN SLIM, 120 tabl. – 60 zł

Więcej informacji:
Marta Gür
Flywheel Public Relations
tel.: 512 600 646
e-mail: marta.g@flywheel.pl

Jak zdrowo schudnąć? Zdrowe odchudzanie po 40 r.ż. 

Temat spędzający wielu z nas sen z powiek – odchudzanie i dieta. Nie bez powodu. Po prostu z reguły nie umiemy ich przeprowadzać. Prawda bolesna i brutalna, ale rzeczywista i realna. Dlatego przedstawiam tutaj podstawowe zasady zdrowego odchudzania, czyli takiego, które nie tylko pozwoli ci cieszyć się jego efektami, ale także nie rezygnować z przyjemności czerpanych z jedzenia.

Przyjrzyjmy się im zatem. Pamiętając o czymś takim, jak efekt jo-jo, czyli powracanie do poprzedniej wagi, konieczne jest unikanie wszelkiego rodzaju głodówek, szczególnie tych zbyt radykalnych, ponieważ najczęściej od nich właśnie zaczyna się nadwaga. Z tego samego względu nie pozwalaj sobie na opuszczenie jakiegokolwiek posiłku oraz na doprowadzenie organizmu do uczucia silnego głodu. Istotne jest również dokładne przeżuwanie każdego kęsa, gdyż to szybciej prowadzi do uczucia sytości i pełnego żołądka. W ten sposób ułatwiamy organizmowi i poszczególnym organom trawienie pokarmu, dzięki czemu, rzecz jasna, zapobiegamy nadwadze.

TABLETKI NA ODCHUDZANIE
Największy Wybór Preparatów na Odchudzanie – Niskie Ceny
TABLETKI ODCHUDZAJĄCE

Niezwykle ważne jest dzienne wypijanie od półtora do dwóch litrów płynów różnego rodzaju (zalicza się do nich również woda zawarta w produktach spożywczych, szczególnie w owocach i warzywach). Nie mówić chyba trzeba, jak ważne jest utrzymanie stałego poziomu uwodnienia organizmu i ile dni człowiek jest w stanie przeżyć bez wody (podpowiadam – dwa, a maksymalnie trzy, natomiast bez jedzenia do miesiąca).

Ponadto komponuj posiłki harmonijnie, najlepiej według zasad diety rozdzielnej. Dzięki podziałowi na produkty obfitujące w białko i w węglowodany nasz układ trawienny jest w stanie lepiej pracować, i to bez zakłóceń. Aby szybciej poczuć uczucie sytości w żołądku, warto przed obiadem lub kolacją spożyć talerz lekkiej zupy lub trochę sałaty. Oprócz tego dostarczają nam te produkty różnych zbawiennych witamin, soli mineralnych oraz balastu, który przyczynia się właśnie do wypełniania żołądka, przez co mniej zjadamy.

Poza tym pamiętaj o tym, by potraw mocno nie solić ani nie słodzić. Co jeszcze ważne – nie spożywaj owoców, które obfitują w kwasy z grupy białkowej razem z produktami z dużą zawartością węglowodanów, gdyż kwaśne owoce zakłócają optymalne zasadowe środowisko, które potrzebne jest do trawienia węglowodanów.

Aby nie pomylić prawdziwego głodu z pragnieniem, zanim coś zjesz, spróbuj wypić trochę wody mineralnej, ponieważ oba te sygnały trudno jest od siebie odróżnić. Na pewno pierwszym objawem będzie ból głowy w obu przypadkach, więc postaraj się nie pomylić i odróżnić głód od pragnienia. Wybieraj produkty bogate w balast. Dzięki temu, że objętość papki z pożywienia powiększa się w układzie trawiennym, pojawia się miłe uczucie sytości w żołądku. Co jednak ważne – ponieważ składniki balastowe znacznie pęcznieją, należy w ciągu dnia pić naprawdę dużo płynów (przede wszystkim wody mineralnej).

W przypadku nieustającej ochoty na słodycze (szczególnie na czekoladę) doskonale sprawdza się następujący sposób. Zamiast zwykłej czekolady wybierz gorzką z co najmniej 60-procentową zawartością kakao. Oczywiście – lepiej jest przestawić się na muesli, pestki, orzechy lub pełnoziarniste pieczywo, ale dobre chociaż i to. Zawsze jednak najlepszym sprzymierzeńcem nienagannej sylwetki jest ruch i sport, o których nigdy nie wolno zapominać. I zapamiętaj: nie istnieje szybkie odchudzanie – trzeba poświęcic kilka tygodni aby uzyskać jakiś efekt.