Hydrokolonoterapia

Hydrokolonoterapia - płukanie jelita grubego

Hydrokolonoterapia – płukanie jelita grubego

Hydrokolonoterapia to nowoczesna metoda oczyszczania jelita grubego z zatruwających go złogów i toksyn.

Oczyszczanie jelit jest jedną z najstarszych metod naturalnego przywracania zdrowia. Od wielu lat jest stosowana w wielu krajach zachodnich. Większość ludzi cierpi na zaburzenia naturalnej symbiozy bakterii przewodu pokarmowego.

TABLETKI ODCHUDZAJĄCE
Największy Wybór – Sprawdzone i Godne Zaufania – Niskie Ceny
TABLETKI NA ODCHUDZANIE

W związku z nieprawidłowym odżywianiem, siedzącym trybem życia, ogromnym zanieczyszczeniem środowiska naturalnego i wszędzie występującymi toksynami została naruszona równowaga pomiędzy niechorobotwórczymi bakteriami a człowiekiem. Skutkiem tego jest osłabienie sił obronnych organizmu. W jelicie grubym występują nadmierne ilości chorobotwórczych drobnoustrojów takich jak: grzyby, pleśnie, bakterie i pasożyty. Z tego też powodu trucizny i uboczne produkty przemiany materii nie są w wystarczającym stopniu rozkładane i wydalane. W wielu przypadkach również nietolerancje pokarmowe wpływają na nieprawidłowe funkcjonowanie jelit, powodują biegunki lub też chroniczne zaparcia.

Zła praca jelit może doprowadzić do uczucia ciągłego zmęczenia, utraty sił witalnych, braku koncentracji, alergii. Układ immunologiczny człowieka odpowiedzialny za nasze funkcjonowanie mieści się w 80% w ściankach jelita cienkiego i jelita grubego. Naszym obowiązkiem jest dbanie o prawidłową pracę jelit.

Zdrowe jelito grube to podstawa naszego zdrowia

Przeprowadzenie całkowitego oczyszczania jelita grubego przy pomocy hydrokolonoterapii spowoduje ustąpienie wielu symptomów złego samopoczucia. Hydrokolonoterapia przynosi dobre efekty:

  • w otyłości
  •  zapobiega powstawaniu wzdęć i zaparć
  • wzmacnia i stymuluje pracę jelit
  • usuwa złogi, toksyny i pasożyty jelitowe
  • zwalcza grzybice
  • odtruwa organizm
  • powoduje lepsze wchłanianie składników odżywczych

Płukanie jelita przeprowadzamy w komfortowych warunkach.

Artykuł przygotowano na podstawie informacji udostępnionych